Background image

Διαμονή


Για τη ΔΙΑΜΟΝΗ σας μπορείτε να συμβουλευθείτε τον παρακάτω πίνακα για να κάνετε την κράτησή σας:

Ξενοδοχεία website Τηλέφωνο Παρατηρήσεις
Τιμές Δίκλινου 40€                                     (δεν παρέχεται πρωινό)
Condillia 6946442764
Condillia 2 www.spetses-condillia.gr 2298074648 – 6937437735
Hotel Kamelia www.hotelkamelia.gr 6939095513
Kasteli Studios FB: Kasteli Studio Spetses 2298072854
MINA-JENNY plus.google.com/101846882729988289460 2298072385 – 6976613383
Μαρία Μπη 2298074339 – 6973305797
Captain’s studio http://www.captainstudios.gr/ 2298074446
Pension Panos pensionpanos.gr 2298073062 – 6974734730
Studios Tina Facebook page 6974014972 – 6946651449
Villa Kalomira villakalomira.blogspot.gr 6971717847
Villa Kriezi www.villakriezi.gr 2298074086
Villa Metaxa http://villametaxa.gr/ 2298073860 – 6945252468
Villa Moriati www.villamoriati.gr  2298073821
Villa Orizontes villaorizontes.gr 2298072509
Τιμές Δίκλινου έως 60€
ALEXANDRIS HOTEL www.alexandrishotel.com  2298073073 δεν παρέχεται πρωινό
ΝΙΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ BAYS www.alasiatravel.gr 2298074098
FAROS HOTEL www.faroshotel.gr 2298072613
ROUMANI HOTEL www.hotelroumani.gr 2298072244 -344
STAR HOTEL www.starspetses.com 2298072214 -462
TWIN HOUSE www.twinhouse-spetses.gr 2298074432
VANA’S www.vanas-apts.gr 2298077001
VILLA CHRISTINA www.villachristinahotel.com 2298072218
VILLA MARGARITA www.margaritahotel-spetses.gr 2298075152 -319
VILLA MARINA www.villamarinaspetses.com 2298072646
Τιμές Δίκλινου 60€ – 74€
KLIMIS HOTEL www.klimishotel.gr 2298073725 -777
VANAS Apartments www.vanas-apts.gr 6970124955 minimum 2 διανυκτερεύσεις
VILLA MARTHA HOTEL www.villamartha.gr 2298072147
Τιμές Δίκλινου 75€– 95€
AKS Porto Heli Hotel www.akshotels.com 27540 98000 minimum 2 διανυκτερεύσεις
AKS Hinitsa Bay Hotel www.akshotels.com 27540 57401 minimum 2 διανυκτερεύσεις
ARMATA BOUTIQUE HOTEL www.armatahotel.gr 2298072683
ΚΑΣΤΡΟ HOTEL www.kastrohotel-spetses.gr 2298075152 -319
ORLOFF RESORT www.orloffresort.com 2298075444
SPETSES HOTEL www.spetses-hotel.gr 2298072602
VARLAMIS Apartments varlamis-apartments.greekhotel.gr 2298074983 – 6944830912 Διαμέρισμα 2-3 ατόμων, με ένα ανεξάρτητο υπνοδωμάτιο
VILLA IRINI Porto Heli www.facebook.com/VillaIriniSummerResidence 6945013531
Τιμές Δίκλινου 100€ – 110€
Astero Apartment www.astero-apartment.com 07811450809 Διαμέρισμα, με δύο υπνοδωμάτια 2 ατόμων έκαστο
HAPIMAG Agios Emilianos www.hapimag.com 2754099900
NISSIA TRADITIONAL RESIDENCES www.nissia.gr 2103462879
VILLA NIKA BOUTIQUE HOTEL www.villanika.gr 2298073430
ZOE’S CLUB www.zoesclub.gr 2298074447
Τιμές Δίκλινου 115€ – 170€
MARE MONTE BOUTIQUE HOTEL www.maremonteboutiquehotel.com 2298077122
Τιμές Δίκλινου 190€ και άνω
NIKKI BEACH RESORT & SPA Porto Heli http://www.nikkibeachhotels.com/portoheli/ 2754098500
POSEIDONION GRAND HOTEL www.poseidonion.com 2298074553
My Porto Heli Luxury Villas www.myportohelivillas.com 2108981316 παραθαλάσσιες πολυτελείς κατοικίες

Διευκρινίζουμε ρητά πως η Αναργύρειος & Κοργιαλένειος Σχολή Σπετσών δεν τελεί αρωγός της διοργάνωσης.